Zlaté mince

zlaté mince, zlate mince, zlatá mince – to vše jsou první slova, které budoucího investora do zlatých mincí napadnou. Nejsou ale mince jako mince. Základním problémem je, jak poznat zlatou minci. Čili jak poznat obsah zlata v minci. Od toho se odvíjí základní hodnota zlate mince, která má minimálně hodnotu zlata v minci obsažené.

Ne každá zlata mince je ale pro investici do zlata vhodná. Rakouské mince coby investice moc vhodné nejsou. Nejsou totiž příliš likvidní na světovém trhu. Tomu lépe odpovídá americká produkce zlatých mincí. Cceny zlatých mincí tedy určuje nejen obsah zlata v minci, ale také likvidita.

Zlatemince a cena zlatých mincí lákají k podvodům. Proto pozor na podezřele levné nákupy. Levná zlatá mince je často padělek. Kde koupit mince gold eagle? U zkušených obchodníků, nikdy v aukcích zlatých mincí. Jak poznat zlate mince to je pro laika bez přístrojů nemožné. Se zlatou minci bývají zaměňovány často falza zlatych minci – častá jsou falza rakouských zlatých mincí.

Oocenění zlatých mincí ukazuje často numizmatickou hodnotu. Ulate mince a mince americký bizón jsou zpravidla lepší než zlaté rakouské mince mince rakouske stare zlate Opacne razene mince cena jsou v USA normální, nemají tedy větší cenu. 2

Reklamy

Zlaté mince - komentáře

Please log in using one of these methods to post your comment:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s